>>> SKLEP PROWADZONY JEST PRZEZ FIRMĘ: 
na podstawie złożonego wniosku o wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej: 

MAZANEK INVESTMENTS - Marcin Mazanek 
Jamki 142; 42-274 Konopiska 
NIP: 573-258-16-60; REGON: 240876730 >>> KONTAKT: 

preferujemy kontakt mailowy: mazanek@b3b.pl 
telefon: 507 125 630 ( jeżeli nie odbieramy, prosimy o informacje mailową ) 

  

>>> AKCEPTOWANE FORMY PŁATNOŚCI W NASZYM SKLEPIE: 

- przelew na konto

 

>>> WARUNKI REALIZACJI DOSTAWY

- koszty wysłania: przedpłata 30 zł brutto

- towar wysyłany jest zazwyczaj w ciągu 1-4 dni od momentu zaksięgowania wpłaty

- firma spedycyjna - DPD, standardowy czas doręczenia paczki do klienta to z reguły 24h

 

>>> PROCEDURA REKLAMACYJNA: 


Towar doszedł uszkodzony ? 

Jeżeli zakupiony w naszym sklepie towar doszedł do państwa uszkodzony, to prosimy o spisanie protokołu szkody wraz z kurierem, a następnie przesłanie nam pocztą ( oryginałów ) na adres: MAZANEK INVESTMENTS; Jamki 142; 42-274 Konopiska, bądź mailem ( skanów ) na adres: mazanek@b3b.pl - tego protokołu oraz dowodu zakupu ( paragonu bądź faktury ). Na podstawie tych dokumntów towar zostanie przez nas wymieniony na nowy, bądź doslemy uszkodzoną część.  Czas rozpatrzenia reklamacji - maksymalnie do 5 dni roboczych.


>>> ODSTĄPIENIE OD UMOWY: 

Jeśli towar nie spełnia państwa oczekiwań, zgodnie z obowiązującym prawem można go zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania, bez podawania przyczyny na adres naszej firmy. Towar musi być w 100% pełnowartościowy tak aby nadawał się do dalszej odsprzedaży ( oryginalne opakowanie nie może być zniszczone, muszą znajdowac się wszystkie akcesoria itp.). Wraz z zakupionym towarem należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu ( http://www.b3b.pl/sklep/zwrot.pdf ) oraz oryginał dowodu zakupu ( paragon / faktura ). 


>>> BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTAPIENIA OD UMOWY: 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach sklepu www.super-market.eu nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.